Lesindeling seizoen 2020 / 2021

NaamLesLeidingLocatieTijd
Alsarraj, MustafaDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Anemaet, HannaZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Arve, Louise tenZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Banning, TygoVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Barge, Noa tenZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Berg, Anouk van deVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Beugel, LizVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Beugel, SanneVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Bleumin, SemDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Bloem, MerelVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Bloem, MerelZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Boeijink, VajenZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Bomers, DaanZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Bont, Mijke deVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Bont, Mijke deZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Bont, Lieke deVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Bont, Lieke deMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Bont, Lieke deZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Boome, Fleur teVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Boome, Fleur teZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Boome, Amber teZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Boome, Lotte teZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Boumedien, AnissaWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Boumedien, AnissaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Boumedien, AnissaMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Boumedien, AnissaZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Brake, Sophie teZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Bramel, Iris GrootZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Breitner, StijnDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Brockotter, Jay-linnZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Brummelaar, LuukZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Buijinck, LoesZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Damman, LotVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Denneboom, NikkiZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Dijk, Lily vanVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Dijk, Lily vanMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Dijkhorst, Anny vanMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Ducker, LisaZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Dusseldorp, QuinnZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Ebbers, GreetMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Elferink, TessWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Elferink, TessZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Engeland, Isan vanVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Figueroa Morales, Ita CopechiZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Frank, JuliaZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Froeling, DexDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Gebbink, CelineVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Gebbink, CelineVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Gebbink, CelineMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Gebbink, CelineMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Gebbink, TijnDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Gebbink, NorellWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Gebbink, NorellZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Gebbink, Liv kleinZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Geelink, FayahWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Geelink, FayahZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Geelink, HenkMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Geemen, Saar vanVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Geurink, LiamDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Gierveld, IschaVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Giesen, OukeDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Gockel, BorisDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Goldewijk, Tonnie kleinMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Goldewijk, Jade kleinZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Grooten, VinzZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Gunnewiek, Tijn KleinVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Gunnewiek, Evi KleinZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Gunnewiek, Meijs kleinVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Gunnewiek, Jolien kleinZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Gunnewiek, Tren kleinZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Haarlink, IsaZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Hagen, LiamZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Halleriet, BrittVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Halleriet, RimkeZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Halleriet, KaatZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Harmsen, MelleVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Harmsen, LivZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Hekelaar, GerardMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Helmers, JaylinnZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Hendriks, LaurenZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Heutinck, SophieDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Heutinck, SophieZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Hoffman, LiekeDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Hoffman, LiekeVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Hoffman, LiekeMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Hoffman, LianZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Hofman, DideVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Hofman, DaanDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Hofman, WaltDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Hofstra, EmmaDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Hofstra, EmmaVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Hofstra, EmmaMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Hofstra, EmmaZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Hoftijzer, JetZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Hommelink, JillVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Hulshof, FienWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Hulshof, FienZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Idink, SuzeVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Jans, TessaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Jans, TessaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Jans, TessaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Janssen, NoorDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Janssen, NoorZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Kamperman, SimonDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Kamperman, BenteVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Kamphuis, JuliaWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Kamphuis, JuliaZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Kemkens, LotZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Keppels, NoaDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Keppels, NoaZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Keppels, MartheWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Keppels, MartheZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Keppels, SanneZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Kerver, JasmijnZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Keunekamp, TessWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Keunekamp, TessZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Koldeweij, KimDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Koldeweij, KimVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Koldeweij, KimMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Kolkman, MyrtheWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Kolkman, MyrtheZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Konings, PipZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Konnik, LoisVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Kroekenstoel, LenieMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Kroekenstoel, IvarVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Kroekenstoel, TessZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Kroekenstoel, LarsVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Kruip, IsaDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Kruip, IsaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Kruip, IsaMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Kruip, IsaZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Lamers, FemWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Lamers, FemVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Lamers, FemMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Lamers, FemZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Lammers, RoosDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Lammers, BenjaminZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Land, HennieMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Leeuwen, Jill vanZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Lenselink, LynnZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Lensink, LoisVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Lensink, LoisMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Lutjenhuis, HemmyMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Maarse, MarietjeMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Markerink, AbelVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Markerink, SaarWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Markerink, SaarZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Meijeringh, LaurenZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Meurs, Fem vanZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Miggelbrink, XennaDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Miggelbrink, XennaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Miggelbrink, XennaMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Miggelbrink, XennaZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Miggelbrink, LennVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Mulder, MarianMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Muller, SarahZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Nales, EviDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Nales, KayleighZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Nijenhuis, ElizeVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Nijhoff, LyamZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Nijhuis, MarjoleinVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Nijhuis, MarjoleinVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Nijhuis, MarjoleinMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Nijhuis, MarjoleinMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Nijkamp, NomiVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Nijland, RaviZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Noordermeer, JetVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Oldenkotte, VeraZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Op De Laak, EmmaZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Overkemping, RoosWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Overkemping, RoosVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Overkemping, RoosMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Overkemping, RoosZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Overkemping, LenaZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Paf, LaraZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Pape, LoekDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Papen, IsabelZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Papen, ReevaDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Papen, ReevaZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Penterman, PaulMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Porskamp, TeusVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Porskamp, CootVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Porskamp, CootMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Reinders, MilouDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Reinders, MilouVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Reinders, MilouMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Reinders, MilouZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Reinders, RobinDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Reinders, RobinZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Rensing, EmilyVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Ressing, FieZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Ribbers, ElinZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Roerdink, RiaMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Roerdink, KeonVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Roerdink, PukVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Roerdink, JenskeDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Roerdink, JenskeZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Roerdink, NikkiDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Roerdink, NikkiZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Rootinck, TygoZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45
Ruikers, GuusjeZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Ruikes, MarijkeMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Rumathe, LizDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Rumathé, NikkiZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Schonewille, JasmijnZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Schonewille, AmyVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Schukkink, LisaVr Acro 2 (2.00)Daisy BeerninkBuitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Schukkink, LisaMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Schurink, SterreZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Selten, MylaZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Severt, MickDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Severt, ThijnZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Simons, FeliniZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Smit, IrsaDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Smit, IrsaZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Sprenkeler, FemDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Sprenkeler, FemVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Sprenkeler, FemMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Sprenkeler, FemZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Steuber, LoekZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Stoteler, MayraDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Stoteler, MayraZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Stoteler, MiepZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Stoteler, LasseZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Stoverink, KealaZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Stoverink, EvertVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Strijker, AngelaDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Strijker, KadjalVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Tank, Ria kleinMa Dames (1.00)Jos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 19:00-20:00
Tank, JobVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Tuente, Tess KleinDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Tuente, Tess KleinVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Tuente, Tess KleinMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Tuente, Tess KleinZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Tuente, Maud kleinDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Tuente, Maud kleinVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Tuente, Maud kleinZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Veluwe, Maud teDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Veluwe, Maud teZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Vester, LiseVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Vije, WesDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Vije, LoesVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Vije, JetVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Vije, TimZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Vogel, EvaDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Vogel, EvaVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Vogel, EvaMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Vogel, EvaZa Selectie 1 (3.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Vos, DaniZa Peuters 2 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:45-10:30
Vries, Sake deDo Springen 1 (1.50)Tess Gebbink, Celine GebbinkNieuwe zaal MarianumDonderdag 18:30-20:00
Vries, Fenneke deZa Meisjes 3 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 11:00-12:00
Walhof, BerryMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Wallerbosch, SanneVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Wanders, AydenVr Springen (1.50)Celine Gebbink, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 18:30-20:00
Wentink, MeesDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Wentink, NinaVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Westerveld, NaomiZa Meisjes 2 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 10:00-11:00
Westerveld, MaykeVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Willemsen, MarleyVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Winkel, JuleZa Meisjes 1 (1.00)Daphne Arink, Emma te BrakeNieuwe zaal MarianumZaterdag 09:00-10:00
Withag, JuulWo Selectie 2 (1.50)Sanne WekkingNieuwe zaal MarianumWoensdag 17:30-19:00
Withag, JuulZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Wolberink, CarmenVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Wolberink, LaraVr Meisjes 1 (1.00)Lis Klein Gebbinck, Tess GebbinkNieuwe zaal MarianumVrijdag 17:30-18:30
Wolters, ColineDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Wolters, ColineZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Wolters, AnoukDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Wolters, AnoukVr Acro 1 (1.50)Daisy Beernink, Lisa SchukkinkBuitenschans Vrijdag 17:00-18:30
Wolters, AnoukMa Acro extra (1.50)Daisy BeerninkBuitenschans Maandag 18:30-20:00
Wolters, AnoukZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Wolters, MaudDo Turnen selectie 1 (2.00)Marjolein NijhuisSporthal Den ElshofDonderdag 16:30-18:30
Wolters, MaudZa Selectie 2 (3.00)Sanne Wekking, Karlijn KrabbenborgSporthal Den ElshofZaterdag 09:00-12:00
Wolters, ValentijnDo Jumping Boys (1.00)Chantal Meeusen-MenzingNieuwe zaal MarianumDonderdag 17:30-18:30
Zeggelink, Sill KleinZa Kleuters (1.00)Sofie Reusent CarillonZaterdag 10:30-11:30
Zemann, PietMa HerenJos te KoppelNieuwe zaal MarianumMaandag 20:00-21:00
Zemann, AbelZa Peuters 1 (0.75)Sofie Reusent CarillonZaterdag 09:00-09:45

Reacties zijn gesloten.