Lesindeling seizoen 2019 / 2020

Onderstaand de lesindeling voor seizoen 2019 / 2020.

Naam Les Leiding Locatie Tijd
Akkeren, Lotte van Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Arve, Louise ten Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Baks, Elin Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Banning, Tygo Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Barge, Noa ten Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Berg, Anouk van de Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Beugel, Sanne Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Bleumin, Sem Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Bleumink, Iza Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Bloem, Merel Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Bloem, Merel Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Bomers, Evi Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Bomers, Mirthe Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bomers, Mirthe Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Bomers, Nienke Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bomers, Nienke Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Bont, Lieke de Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Bont, Mijke de Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Bont, Mijke de Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Boome, Amber te Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Boome, Fleur te Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Boome, Lotte te Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Bossink, Imke Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bossink, Imke Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Boumedien, Anissa Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Boumedien, Anissa Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Boumedien, Anissa Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Brake, Sophie te Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Bramel, Iris Groot Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Breitner, Stijn Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Brincke, Lenn ten Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Buijinck, Loes Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Buijinck, Niels Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Damman, Lot Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Dijkhorst, Anny van Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Druten, Yara van Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Druten, Yara van Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Ducker, Lisa Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Ebbers, Greet Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Elferink, Tess Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Emaus, Karlijn Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Engeland, Isan van Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Firing, Sven Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Frank, Julia Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Frank, Sterre Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Froeling, Dex Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Gebbink, Norell Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Gebbink, Norell Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Gebbink, Norell Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Gebbink, Tijn Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Geelink, Fayah Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Geelink, Fayah Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Geemen, Saar van Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Gelinck, Pim Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Geurink, Liam Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Gierveld, Ischa Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Giesen, Ouke Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Giesen, Yfke Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Gockel, Boris Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Goldewijk, Jade klein Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Goldewijk, Tonnie klein Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Grave, Indy Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Grave, Indy Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Gunnewiek, Evi Klein Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Gunnewiek, Jolien klein Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Gunnewiek, Meijs klein Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Gunnewiek, Tijn Klein Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Gunnewiek, Tren klein Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Haarlink, Isa Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Harbers, Isa Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Harmsen, Liv Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Harmsen, Melle Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Harmsen, Senna Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Heinsman, Juliette Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Hekelaar, Gerard Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Heutinck, Sophie Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Heutinck, Sophie Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Hoffman, Nikkie Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hofman, Daan Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Hofman, Dide Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Hofstra, Emma Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Hofstra, Emma Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Hofstra, Emma Vr Acro 2 (2.00) Daisy Beernink Buitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Hofstra, Emma Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Hoftijzer, Jet Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Hommelink, Jill Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Huirne, Noa Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Hulshof, Fien Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Huurdeman, Aike Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Idink, Lienke Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Jansen, Harrie Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans Dinsdag 18:30-19:30
Janssen, Noor Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Janssen, Noor Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Kamperman, Bente Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Kamperman, Simon Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Kamphuis, Julia Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Karnebeek, Marianne Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans Dinsdag 18:30-19:30
Kemkens, Lot Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Keppels, Marthe Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Keppels, Noa Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Keppels, Noa Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Keppels, Sanne Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Kerver, Jasmijn Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Keunekamp, Tess Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Keunekamp, Tess Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Kok, Suze Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Kolkman, Myrthe Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Konnik, Lois Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Konnik, Sebas Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Kroekenstoel, Ivar Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Kroekenstoel, Lenie Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Krosse, Noud Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Kruip, Isa Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Kruip, Isa Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Kruip, Isa Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Kruip, Lucas Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Lamers, Fem Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Lamers, Fem Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Lammers, Benjamin Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Lammers, David Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Lammers, Roos Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Lammers, Roos Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Land, Hennie Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Leeuwen, Jill van Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Lenselink, Lynn Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Lepping, Vincent Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans Dinsdag 18:30-19:30
Lutjenhuis, Hemmy Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Maarse, Marietje Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Markerink, Abel Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Markerink, Saar Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Markerink, Saar Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Meijeringh, Lauren Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Meurs, Fem van Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Mulder, Marian Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Muller, Sarah Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Nales, Evi Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Nijenhuis, Elize Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Nijhoff, Mila Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Nijkamp, Nomi Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Nijland, Charlene Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Nijland, Charlene Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Noordermeer, Jet Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Op De Laak, Emma Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Overkemping, Roos Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Overkemping, Roos Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Overkemping, Roos Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Papen, Daan Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Papen, Isabel Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Pennings, Reza Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Penterman, Paul Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Ponds, Eva Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Porskamp, Coot Vr Acro 2 (2.00) Daisy Beernink Buitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Porskamp, Teus Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Prinsen, Floor Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Raben, Maxime Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Reijerink, Kim Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Reinders, Milou Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Reinders, Milou Vr Acro 2 (2.00) Daisy Beernink Buitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Reinders, Milou Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Reinders, Robin Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Reinders, Robin Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Rensing, Emily Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Rensing, Nigel Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Ressing, Jur Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Ressing, Sjuul Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Ressing, Sjuul Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Ressing, Sjuul Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Roerdink, Jenske Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Roerdink, Jenske Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Roerdink, Keon Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Roerdink, Nikki Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Roerdink, Nikki Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Roerdink, Puk Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Roerdink, Ria Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rooij, Isis de Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Rooij, Silver de Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Rootinck, Esmee Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Ruikers, Guusje Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Ruikes, Marijke Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rumathé, Nikki Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Scharenborg, Ruben Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Scharenborg, Tigo Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Schonewille, Amy Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Schonewille, Jasmijn Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Schonewille, Jasmijn Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Schuurmans, Kristel Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Schuurmans, Maud Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Schuurmans, Maud Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Schuurmans, Maud Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Selten, Myla Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Severt, Mick Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Severt, Roel Groot Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Smit, Irsa Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Smit, Irsa Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Smit, Irsa Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Sprenkeler, Fem Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Sprenkeler, Fem Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Sprenkeler, Fem Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Stapelbroek, Joos Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Steuber, Loek Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Stoteler, Mayra Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Stoteler, Mayra Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Stoteler, Miep Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Stoverink, Keala Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Strijker, Angela Do Springen 2 (1.50) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Strijker, Angela Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Strijker, Kadjal Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tank, Job Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tank, Ria klein Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Tuente, Maud klein Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Tuente, Maud klein Vr Acro 2 (2.00) Daisy Beernink Buitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Tuente, Maud klein Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Tuente, Tess Klein Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Tuente, Tess Klein Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Veluwe, Maud te Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Veluwe, Maud te Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Vennebekken, Saar Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Vennebekken, Saar Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Verhey, Theo Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans Dinsdag 18:30-19:30
Vester, Lise Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Vije, Jet Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Vije, Loes Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Vije, Tim Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Vije, Wes Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Vogel, Eva Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Vogel, Eva Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Vogel, Eva Vr Acro 2 (2.00) Daisy Beernink Buitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Vogel, Eva Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Vreeman, Luuk Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Vries, Fenneke de Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Walhof, Berry Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Wallerbos, Femke Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Wallerbosch, Sanne Vr Acro 1 (1.50) Sharon Bollen Buitenschans Vrijdag 16:30-18:00
Wanders, Ayden Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Wanders, Dana Do Springen 1 (1.00) Inez Nijhof Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Weeink, Roos Vr Acro 2 (2.00) Daisy Beernink Buitenschans Vrijdag 18:30-20:30
Wentink, Nina Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Westerveld, Mayke Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Westerveld, Naomi Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Wiersma, Keano Do Jumping Boys (1.00) Chantal Meeusen-Menzing Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Willemsen, Marley Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 9:00-10:00
Winkel, Jule Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Withag, Juul Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Wolberink, Carmen Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Wolberink, Lara Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:30-18:30
Wolters, Anouk Wo Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Turnhal Varsseveld Woensdag 17:30-19:30
Wolters, Anouk Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Wolters, Anouk Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Wolters, Bo Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Wolters, Coline Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters, Coline Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Wolters, Maud Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters, Maud Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 9:00-12:00
Wolters, Senn Za Peuters 2 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:45-10:30
Wopereis, Dani Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Wouters, Mies Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Wouters, Oskar Za Kleuters (1.00) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Zappeij, Joep Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Zappeij, Julia Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30
Zeggelink, Sill Klein Za Peuters 1 (0.75) Sofie Reusen Ni-je Veste Wheme Zaterdag 9:00-9:45
Zemann, Piet Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Zevert, Maud Groot Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:30-19:30

Reacties zijn gesloten.