Lesindeling seizoen 2018 / 2019

Onderstaand de lesindeling voor seizoen 2018 / 2019.

Naam Les Leiding Locatie Tijd
Arink (Daphne) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Beugel (Liz) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Beugel (Sanne) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Bleumink (Iza) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Bloem (Merel) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Bomers (Liv) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Bomers (Mirthe) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bomers (Mirthe) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Bomers (Nienke) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bomers (Nienke) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Bossink (Imke) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bossink (Imke) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Boumedien (Anissa) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Brandt (Else) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Bruinsma (Yvonne) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Buijinck (Loes) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Buijinck (Loes) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Buiting (Linde) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Buiting (Saar) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Damman (Lot) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
de Bont (Mijke) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
de Rooij (Silver) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
de Vries (Fenneke) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
de Vries (Sake) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
den Hollander (Timo) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Dibbets (Jen) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Diels (Josje) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Ebbers (Greet) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Elferink (Tess) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Emaus (Karlijn) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Eulink (Iris) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Firing (Sven) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Flierman (Noud) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Frank (Julia) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Frank (Lennon) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Frank (Roos) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Froeling (Dex) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Gebbink (Celine) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Gebbink (Celine) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Gebbink (Celine) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Gebbink (Norell) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Gebbink (Tess) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Gebbink (Tijn) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Geelink (Fayah) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Geessink (Ela) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Geessink (Inge) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Gelinck (Brin) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Gelinck (Brin) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Gelinck (Joep) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Gelinck (Pim) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Geurink (Liam) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Giesen (Ouke) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Goossens (Meis) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Grave (Indy) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Groot Bramel (Iris) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Groot Severt (Roel) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Groot Zevert (Maud) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Habers (Teun) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Hagemann (Noah) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Harbers (Isa) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Harmsen (Melle) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Harmsen (Senna) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Heinsman (Juliette) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Hekelaar (Gerard) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Hennink (Jennifer) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Heutinck (Daniel) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Hoffman (Lieke) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Hoffman (Lieke) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Hoffman (Nikkie) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hofman (Daan) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Hofman (Dide) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Hofman (Walt) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Hofstra (Emma) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Hofstra (Emma) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Hofstra (Emma) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Hofstra (Emma) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Hommelink (Jill) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Hommelink (Lieke) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Huirne (Noa) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Huurneman (Ize) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Idink (Lienke) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Jans (Tessa) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Jansen (Harrie) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Janssen (Maud) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Janssen (Maud) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Janssen (Noor) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Janssen (Noor) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kamperman (Lisan) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Kamperman (Simon) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Kamphuis (Julia) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Karnebeek (Marianne) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Kemkens (Lot) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Kemkens (Tara) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Keppels (Marthe) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Keppels (Noa) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Keppels (Noa) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Keunekamp (Tess) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Keunekamp (Tess) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
klein Goldewijk (Jade) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
klein Goldewijk (Siem) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
klein Goldewijk (Tonnie) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Klein Gunnewiek (Evi) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
klein Gunnewiek (Scot) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Klein Gunnewiek (Tijn) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
klein Tank (Ria) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Klein Tank (Tessa) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
klein Tuente (Maud) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
klein Tuente (Maud) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Klein Tuente (Tess) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Klein Tuente (Tess) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kloeg (Koenti) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Koehorst (Jasmijn) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Kok (Joy) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Kok (Liv) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Kok (Marijn) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Kok (Suze) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Kok (Yuna) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Koldeweij (Kim) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Koldeweij (Kim) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Kolkman (Pien) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Konnik (Jules) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Konnik (Lois) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Koopmans (Twan) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Kraaijenvanger (Lisa) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Krabbenborg (Karlijn) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Krabbenborg (Mike) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Kroekenstoel (Ivar) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Kroekenstoel (Lenie) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Kruip (Isa) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Kruip (Isa) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Kruip (Isa) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kuypers (Lola) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Lamers (Fem) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Lamers (Fem) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Lammers (David) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Lammers (Mascha) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Land (Hennie) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Lebbink (Liv) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Lenselink (Lieke) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Lepping (Vincent) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Lutjenhuis (Hemmy) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Luttikholt (Nienke) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Maarse (Marietje) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Markerink (Saar) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Markerink (Saar) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Meijeringh (Lauren) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Mengerink (Bram) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Miggelbrink (Xenna) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Miggelbrink (Xenna) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Miggelbrink (Xenna) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Miggelbrink (Xenna) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Mulder (Marian) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Muller (Emma) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Muller (Tim) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Nales (Evi) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Niewhoff (Jill) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Nijenhuis (Eline) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Nijenhuis (Elize) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Nijhof (Inez) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Nijhoff (Mila) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Nijhuis (Lot) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Nijhuis (Marjolein) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Nijkamp (Nomi) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Nijland (Charlene) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Nijland (Charlene) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Oesterholt (Lana) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Op De Laak (Isa) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Overkemping (Lex) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Overkemping (Roos) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Overkemping (Roos) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Papen (Daan) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Papen (Isabel) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Papen (Kim) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Pennings (Reza) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Penterman (Paul) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Ponds (Eva) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Porskamp (Coot) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Porskamp (Coot) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Porskamp (Coot) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Porskamp (Coot) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Porskamp (Teus) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Prinsen (Floor) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Raben (Maxime) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Reijerink (Britt) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Reijerink (Demi) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Reijerink (Kim) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Reinders (Milou) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Reinders (Milou) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Reinders (Milou) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Reinders (Milou) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Reinders (Robin) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Reinders (Robin) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Reinders (Yente) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Rensing (Emily) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Ressing (Jur) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Ressing (Sen) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Ressing (Sjuul) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Ressing (Sjuul) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Reukers (Loena) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Reukers (Suze) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Robbe (Evi) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Roerdink (Ria) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rondeel (Logan) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Rootinck (Esmee) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Rootinck (Esmee) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Ruikers (Guusje) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Ruikes (Marijke) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rumathe (Liz) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Scharenborg (Tigo) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Schonewille (Amy) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Schonewille (Jasmijn) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Schukkink (Lisa) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schukkink (Lisa) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schukkink (Lisa) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schuurmans (Kristel) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Schuurmans (Maud) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schuurmans (Maud) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Schuurmans (Maud) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schuurmans (Maud) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Severt (Mick) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Slutter (Jente) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Smit (Irsa) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Smit (Irsa) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Sprenkeler (Fem) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Sprenkeler (Fem) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Sprenkeler (Fem) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Stapelbroek (Fedde) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Stegeman (Lynn) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Steuber (Jop) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Steuber (Loek) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Stoteler (Mayra) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Stoteler (Mayra) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Stoteler (Yuna) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Stoverink (Evert) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Stoverink (Keala) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Strijker (Angela) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Strijker (Angela) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Strijker (Angela) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Strijker (Kadjal) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tank (Job) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
te Boome (Amber) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
te Boome (Fleur) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
te Boome (Lotte) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
te Brake (Emma) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
te Veluwe (Lotte) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Telman (Dinho) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
ten Arve (Louise) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
ten Brincke (Lenn) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
ten Bruin (Lars) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
ter Braak (Bram) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
ter Braak (Tonnie) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Tholense (Sky) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
van Beckhoven (Fenna) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
van Beckhoven (Lilli) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
van Bergen (Dario) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
van de Berg (Anouk) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
van de Berg (Bram) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
van der Lugt (Djaylinn) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
van Dijk (Lily) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
van Dijk (Lily) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
van Dijk (Lily) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Dijkhorst (Anny) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
van Dillen (Lisa) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
van Dillen (Lisa) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Druten (Yara) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
van Druten (Yara) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Geemen (Saar) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
van Katwijk (Dex) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
van Lith (Dide) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Vennebekken (Saar) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Vennebekken (Saar) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Verhey (Theo) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Vije (Jet) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Vije (Loes) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Vije (Wes) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Vogel (Eva) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Vogel (Eva) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Vogel (Eva) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Vogel (Eva) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Voorbraak (Guus) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Vos (Gerda) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Walhof (Berry) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Wallerbosch (Sanne) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Wanders (Ayden) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Wanders (Dana) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Weeink (Roos) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Wentink (Nina) Za Meisjes 1 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Westerveld (Mayke) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Westerveld (Naomi) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wiersma (Keano) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Wijgerink (Tess) Za Meisjes 3 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Wolberink (Indy) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Wolberink (Indy) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Woldhuis (Ylynn) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Wolterinck (Gian) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Wolters (Anouk) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Wolters (Anouk) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Wolters (Anouk) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wolters (Bo) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wolters (Coline) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters (Coline) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wolters (Maud) Wo Selectie Jong (1.50) Sanne Wekking Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters (Maud) Za Selectie Jong (3.00) Sanne Wekking Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wolters (Valentijn) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Wopereis (Dani) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wouters (Mies) Za Meisjes 2 (1.00) Daphne Arink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Wouters (Nika) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Wouters (Oskar) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Zappeij (Joep) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Zappeij (Julia) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Zemann (Piet) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00

Reacties zijn gesloten.