Lesindeling seizoen 2017 / 2018

Onderstaand de lesindeling voor seizoen 2017 / 2018.

Naam Les Leiding Locatie Tijd
Arink (Daphne) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Arink (Monique) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Beugel (Liz) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Beugel (Sanne) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Bleumink (Iza) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Bloem (Merel) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Bomers (Finn) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Bomers (Mirthe) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Bomers (Mirthe) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Bomers (Nienke) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Bomers (Sten) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Bossink (Imke) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Boumedien (Anissa) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Boumedien (Mounir) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Brinke (Annemieke) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Brockotter (Petra) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Brockotter (Sem) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Brockotter (Sem) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Brockotter (Sem) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Broshuis (Guusje) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Bruijl (Sophie) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Bruinsma (Yvonne) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Buijinck (Loes) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Buiting (Linde) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Damman (Lot) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
de Rooij (Silver) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
de Vries (Fenneke) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
de Vries (Sake) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
den Hollander (Timo) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Dibbets (Jen) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Diels (Josje) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Drijfhout (Collin) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Ebbers (Greet) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Elferink (Tess) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Emaus (Karlijn) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Eulink (Iris) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Everink (Nina) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Flierman (Noud) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Frank (Julia) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Frank (Roos) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Gebbink (Celine) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Gebbink (Celine) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Gebbink (Celine) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Gebbink (Norell) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Gebbink (Tess) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Gebbink (Tess) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Gebbink (Tijn) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Geelink (Fayah) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Geessink (Ela) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Gelinck (Brin) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Gemmink (Bianca) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Geurkink (Pien) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Goossens (Meis) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Grave (Indy) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Grave (Indy) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Groot Zevert (Anke) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Groot Zevert (Floor) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Groot Zevert (Maud) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Grooten (Lizzy) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Harbers (Fiep) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Harbers (Isa) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Harmsen (Senna) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Heinsman (Juliette) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hekelaar (Gerard) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Hennink (Jennifer) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Heutinck (Daniel) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Hilderink (Doutzen) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Hilderink (Lauren) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Hoffman (Kaat) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Hoffman (Lieke) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Hoffman (Lieke) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Hoffman (Nikkie) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hofstra (Emma) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Hofstra (Emma) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Hofstra (Emma) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Hofstra (Emma) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Hofstra (Sarah) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Hoftijzer (Lot) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Hoitink (Gerry) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Hoitink (Nick) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Hommelink (Jill) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Hommelink (Jill) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Huurneman (Ize) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Idink (Lienke) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Jans (Tessa) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Jans (Vera) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Jansen (Harrie) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Janssen (Maud) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Janssen (Noor) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Janssen (Noor) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kaak (Nikkie) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Kamperman (Lisan) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Kamphuis (Julia) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Karnebeek (Marianne) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Kasteel (Nadine) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Kasteel (Nadine) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
klein Goldewijk (Siem) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
klein Gunnewiek (Meijs) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
klein Gunnewiek (Mike) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
klein Gunnewiek (Scot) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
klein Gunnewiek (Tess) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Klein Gunnewiek (Tijn) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
klein Tank (Ria) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Klein Tank (Tessa) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
klein Tuente (Maud) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Klein Tuente (Tess) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Klein Tuente (Tess) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
klein Zeggelink (Benny) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Klein Zeggelink (Fenna) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Kleverwal (Sienna) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Kloeg (Koenti) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Koehorst (Jasmijn) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Kok (Joy) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Kok (Liv) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Kok (Marijn) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Kok (Yuna) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Koldeweij (Kim) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Koldeweij (Kim) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Kolkman (Pien) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Konings (Norah) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Konnik (Jules) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Koopmans (Twan) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Koppelman (Nika) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Krabbenborg (Karlijn) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Krabbenborg (Karlijn) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Krabbenborg (Karlijn) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Krabbenborg (Karlijn) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Krabbenborg (Linde) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Krabbenborg (Linde) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Krabbenborg (Mike) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Krabbenborg (Mike) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Kroekenstoel (Lenie) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Kruip (Isa) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Kruip (Isa) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kuypers (Lola) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Lamers (Fem) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Lammers (Mascha) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Lammers (Roos) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Land (Hennie) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Lansink (Kyra) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Lebbink (Liv) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Lepping (Vincent) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Lutjenhuis (Hemmy) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Luttikholt (Nienke) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Maarse (Marietje) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Markerink (Saar) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Mengerink (Bram) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Miggelbrink (Xenna) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Miggelbrink (Xenna) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Miggelbrink (Xenna) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Miggelbrink (Xenna) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Mulder (Marian) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Muller (Tim) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Nales (Dirk) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Nales (Evi) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Niewhoff (Jill) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Nijenhuis (Eline) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Nijenhuis (Elize) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Nijenhuis (Ilja) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Nijhof (Inez) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Nijhof (Inez) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Nijhuis (Lot) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Nijhuis (Marjolein) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Nijland (Charlene) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Nijland (Charlene) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Oldenkotte (Marcel) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Op De Laak (Isa) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Overkemping (Lex) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Papen (Belle) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Papen (Isabel) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Papen (Kim) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Pennings (Liam) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Penterman (Paul) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Peters (Lotte) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Pfeifer (Anne-Fleur) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Ponds (Eva) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Ponds (Iris) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Porskamp (Coot) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Porskamp (Coot) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Porskamp (Coot) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Porskamp (Coot) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Porskamp (Teus) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Prinsen (Floor) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Raaben (Romy) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Raaben (Romy) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Raben (Maxime) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Reijerink (Britt) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Reijerink (Kim) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Reinders (Milou) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Reinders (Milou) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Reinders (Milou) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Reinders (Robin) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Reinders (Yente) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Ressing (Sjuul) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Ressing (Sjuul) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Reukers (Loena) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Reukers (Suze) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Robbe (Evi) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Roerdink (Iza) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Roerdink (Ria) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Roes (Julia) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Rondeel (Babette) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Rooks (Lucy) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Rootinck (Esmee) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Rootinck (Esmee) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rouwmaat (Marieke) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Ruikers (Guusje) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Ruikes (Marijke) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rumathe (Liz) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Rumathe (Liz) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Rumathé (Lot) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Rutgers (Isa) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Schonewille (Jasmijn) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Schukkink (Lisa) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schukkink (Lisa) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schukkink (Lisa) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schutten (Salome) Za Meisjes 3 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Schuurmans (Kristel) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Schuurmans (Marlien) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schuurmans (Marlien) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schuurmans (Marlien) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schuurmans (Maud) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schuurmans (Maud) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Schuurmans (Maud) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schuurmans (Maud) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Selten (Petra) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Slutter (Jente) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Smit (Irsa) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Smit (Irsa) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Spekschoor (Julia) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Spekschoor (Pepijn) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Sprenkeler (Fem) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Sprenkeler (Fem) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Sprenkeler (Fem) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Stapelbroek (Fedde) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Steuber (Jop) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Stoteler (Niene) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Stoverink (Arend Jan) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Stoverink (Evert) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Stoverink (Keala) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Strijker (Angela) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tanck (Elvy) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Tanck (Elvy) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Tank (Aaf) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Tannemaat (Rick) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
te Boome (Amber) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
te Boome (Fleur) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
te Boome (Lotte) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
te Brake (Emma) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
te Brake (Emma) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
te Kortschot (Jeltje) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
te Veldhuis (Krijn) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
te Veluwe (Lotte) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
ten Arve (Louise) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
ten Bruin (Lars) Do Springen 1 (1.00) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
ten Have (Mirjam) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
ter Braak (Tonnie) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
ter Maat (Jula) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Terbraak (Ingmar) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Tilley (Robin) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
van Beckhoven (Fenna) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
van Beckhoven (Lilli) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
van Bergen (Dario) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
van de Berg (Bram) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
van Dijk (Ingrid) Wo Samen Actief (1.00) Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
van Dijk (Lily) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
van Dijk (Lily) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
van Dijk (Lily) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Dijkhorst (Anny) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
van Dillen (Lisa) Di Selectie Oud (2.00) Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
van Dillen (Lisa) Za Selectie Oud (3.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Druten (Yara) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
van Geemen (Saar) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
van Katwijk (Dex) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
van Lith (Dide) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Verhey (Theo) Di Aangepast (1.00) Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Vije (Jet) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Vije (Loes) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Vije (Wes) Do Jumping Boys (1.00) Ilja Nijenhuis Sporthal Den Elshof Donderdag 17:30-18:30
Vogel (Eva) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Vogel (Eva) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Vogel (Eva) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Vogel (Hannah) Za Meisjes 2 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Vos (Gerda) Ma Dames (1.00) Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Walhof (Berry) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Wallerbos (Jip) Za Meisjes 1 (1.00) Resie Gemmink Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Wallerbosch (Sanne) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Wallerbosch (Sem) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Weeink (Roos) Vr Acro 2 (2.00) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Wentink (Mees) Za Kleuters (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Wentink (Nina) Za Peuters 1 (0.75) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:00-09:45
Westerveld (Naomi) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wiggers (Tessa) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Wolberink (Indy) Do Springen 2 (1.50) Nathalie Jans Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:30
Wolberink (Indy) Vr Acro 1 (1.50) Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:00-18:30
Wolters (Anouk) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters (Anouk) Do Turnen Extra (2.00) Addick Stroes Sporthal Den Elshof Donderdag 16:30-18:30
Wolters (Anouk) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wolters (Bo) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wolters (Coline) Vr Meisjes 2 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Wolters (Maud) Wo Selectie Jong (1.50) Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters (Maud) Za Selectie Jong (3.00) Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wopereis (Dani) Vr Meisjes 1 (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wouters (Oskar) Za Peuters 2 (1.00) Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Zappeij (Julia) Vr Springen (1.00) Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Zemann (Piet) Ma Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00

Reageren is niet mogelijk