Lesindeling seizoen 2016 / 2017

Onderstaand de lesindeling voor seizoen 2016 / 2017.

Naam Les Leiding Locatie Tijd
Adema (Meve) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
van Akkeren (Jurjen) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Arink (Daphne) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Arink (Daphne) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Arink (Daphne) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Arink (Monique) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
ten Arve (Louise) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
van Beckhoven (Lilli) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Beugel (Liz) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Beugel (Sanne) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Bloem (Merel) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Bomers (Finn) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Bomers (Sten) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Bonenkamp (Nils) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
te Boome (Amber) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
te Boome (Fleur) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
te Boome (Lotte) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Bossink (Imke) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Boumedien (Anissa) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Boumedien (Mounir) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
ter Braak (Rinse) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
ter Braak (Tonnie) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
te Brake (Emma) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
te Brake (Emma) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
te Brake (Emma) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Groot Bramel (Roos) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Breitner (Sophia) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Brockotter (Petra) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Brockotter (Sem) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Brockotter (Sem) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Brockotter (Sem) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Brockotter (Sem) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Broshuis (Guusje) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Broshuis (Guusje) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Bruijl (Sophie) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
ten Bruin (Lars) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Bruinsma (Yvonne) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Buitenhuis (Alleysha) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Buitenhuis (Isa) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Buitenhuis (Isa) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Buitenhuis (Isa) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Buiting (Linde) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Damman (Lot) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
van Dijk (Ingrid) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
van Dijk (Lily) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
van Dijk (Lily) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
van Dijk (Lily) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Dijkhorst (Anny) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
van Dillen (Lisa) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
van Dillen (Lisa) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Dillen (Lisa) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Ebbers (Greet) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Elferink (Tess) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Emaus (Karlijn) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Eulink (Iris) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Everink (Nina) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Frank (Julia) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Frank (Roos) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Franssen (Noor) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Klein Gebbinck (Lis) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Klein Gebbinck (Lis) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Klein Gebbinck (Lis) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Gebbink (Celine) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Gebbink (Celine) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Gebbink (Celine) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Gebbink (Celine) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Gebbink (Norell) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Gebbink (Tess) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Gebbink (Tess) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Gebbink (Tess) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Geelink (Fayah) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Geessink (Ela) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Geessink (Harm) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Gelinck (Brin) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Gemmink (Bianca) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Geurkink (Jet) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Geurkink (Pien) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Geurkink (Pien) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Giesen (Yfke) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Gockel (Katja) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Goossens (Meis) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Grave (Indy) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Groot Kormelink (Tonny) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Grooten (Lizzy) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Grootholt (Diede) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
klein Gunnewiek (Meijs) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
klein Gunnewiek (Tess) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Klein Gunnewiek (Tijn) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Habers (Nienke) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Harbers (Fiep) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Harbers (Isa) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
ten Have (Mirjam) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Heinsman (Juliette) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hekelaar (Gerard) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Hemmink (Fenna) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Heutinck (Daniel) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Hilderink (Doutzen) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Hilderink (Lauren) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Hoffman (Kaat) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Hoffman (Lieke) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Hoffman (Lieke) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Hoffman (Lieke) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Hofstra (Emma) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Hofstra (Emma) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Hofstra (Emma) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Hofstra (Emma) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Hofstra (Sarah) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Hoftijzer (Lot) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Hoitink (Gerry) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
den Hollander (Timo) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hommelink (Jill) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Hommelink (Jill) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Houben (Charly) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Huirne (Rieke) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Huirne (Rieke) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Huirne (Rieke) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Idink (Lienke) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Jans (Tessa) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Jans (Vera) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Jansen (Harrie) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Janssen (Maud) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Janssen (Noor) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Janssen (Noor) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kaak (Nikkie) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Kamperman (Lisan) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Karnebeek (Marianne) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Kasteel (Nadine) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Kasteel (Nadine) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
van Katwijk (Dex) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Kleverwal (Sienna) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Kloeg (Koenti) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Kloeg (Koenti) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Knuth (Nienke) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Koehorst (Celize) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Koehorst (Jasmijn) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Kok (Anouk) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Kok (Joy) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Kok (Liv) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Kok (Marijn) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Kok (Meike) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Kok (Meike) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kok (Meike) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Koldeweij (Kim) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Koldeweij (Kim) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Koldeweij (Kim) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Kolkman (Pien) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Kolkman (Pien) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Konnik (Jules) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Koopmans (Twan) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Koppelman (Nika) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Kormelinck (Erna) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
te Kortschot (Jeltje) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Krabbenborg (Karlijn) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Krabbenborg (Karlijn) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Krabbenborg (Karlijn) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Krabbenborg (Karlijn) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Krabbenborg (Linde) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Krabbenborg (Linde) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Krabbenborg (Linde) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Krabbenborg (Mike) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Krabbenborg (Mike) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Kroekenstoel (Lenie) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Kruip (Isa) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Lamers (Fem) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Lammers (Roos) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Land (Hennie) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Lansink (Kyra) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Lebbink (Liv) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Lebbink (Liv) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Lepping (Vincent) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Lutjenhuis (Hemmy) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Maarse (Marietje) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Markerink (Saar) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Mengerink (Bram) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Meuleman (Yvonne) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Miggelbrink (Xenna) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Miggelbrink (Xenna) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Miggelbrink (Xenna) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Miggelbrink (Xenna) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Mulder (Marian) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Muller (Tim) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Nales (Dirk) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Nales (Evi) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Niewhoff (Bratt) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Niewhoff (Jill) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Nijenhuis (Eline) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Nijenhuis (Ilja) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Nijhof (Inez) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Nijhof (Inez) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Nijhof (Inez) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Nijhuis (Lot) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Nijhuis (Marjolein) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Nijland (Charlene) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Nijland (Lotte) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Noordermeer (Lynn) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Oldenkotte (Marcel) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Papen (Isabel) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Papen (Kim) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Penterman (Paul) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Peters (Lotte) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Ponds (Eva) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Ponds (Iris) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Porskamp (Coot) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Porskamp (Coot) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Porskamp (Coot) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Porskamp (Coot) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Porskamp (Ruus) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Porskamp (Teus) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Prinsen (Floor) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Raaben (Romy) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Raaben (Romy) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Raaben (Romy) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Raben (Maxime) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Reijerink (Britt) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Reijerink (Britt) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Reijerink (Kim) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Reijrink (Merlijn) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Reinders (Milou) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Reinders (Milou) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Reinders (Milou) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Ressing (Sjuul) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Ressing (Sjuul) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Ressing (Sjuul) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Reukers (Suze) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Reukers (Suze) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Robbe (Evi) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Roerdink (Iza) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Roerdink (Ria) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Roes (Julia) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Rombout (Bloem) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Rombout (Bloem) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rondeel (Babette) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Rondeel (Babette) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rondeel (Babette) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Rondeel (Maartje) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Rondeel (Maartje) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rondeel (Maartje) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
de Rooij (Silver) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
de Rooij (Silver) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Rooks (Lucy) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Rootinck (Esmee) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Rootinck (Linda) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Rootinck (Linda) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Rootinck (Linda) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Rotink (Liva) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Ruikers (Guusje) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Ruikers (Onne) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Ruikes (Marijke) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rumathe (Liz) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Rumathé (Lot) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Rutgers (Isa) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Saffrie (Leona) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Scharenborg (Ruben) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Schonewille (Jasmijn) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Schukkink (Lisa) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schukkink (Lisa) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schukkink (Lisa) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schukkink (Lisa) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Schuurmans (Kristel) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Schuurmans (Kristel) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Schuurmans (Marlien) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schuurmans (Marlien) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schuurmans (Marlien) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schuurmans (Maud) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schuurmans (Maud) Vrijdag Acro 3 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 18:30-20:30
Schuurmans (Maud) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schuurmans (Maud) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Schuurmans (Sabine) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Schuurmans (Sabine) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Smit (Irsa) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Snoek (Rilana) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Snoek (Thirza) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Sprenkeler (Fem) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Sprenkeler (Fem) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Steuber (Jop) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Stoverink (Arend Jan) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Stoverink (Evert) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Strijker (Angela) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Strijker (Angela) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Tanck (Elvy) Dinsdag Selectie Addick Stroes Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Tanck (Elvy) Zaterdag Oudere Selectie Addick Stroes Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Tanck (Elvy) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Tank (Aaf) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
klein Tank (Ria) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Klein Tank (Tessa) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Tannemaat (Rick) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tekampe (Yannick) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Tenten (Siep) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Terbraak (Ingmar) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Terbraak (Ingmar) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Terbraak (Mirthe) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Terbraak (Mirthe) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Tilley (Robin) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Tilley (Robin) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Tilley (Robin) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Tilley (Robin) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Toebes (Fleur) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Toebes (Fleur) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Klein Tuente (Tess) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Klein Tuente (Tess) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Tuinte (Britt) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Tuinte (Britt) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Tuinte (Britt) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Tuinte (Carmen) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
te Veldhuis (Krijn) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
te Veluwe (Lotte) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Verhey (Theo) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Vije (Jet) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Vije (Loes) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Vije (Wes) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Vogel (Eva) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Vogel (Eva) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Vogel (Eva) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Vogel (Eva) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Vogel (Hannah) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Vos (Gerda) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Voshart (Milou) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Voshart (Noor) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
de Vries (Sake) Donderdag springgroep Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Walhof (Berry) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Wallerbos (Femke) Vrijdag Meisjes 2 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Wallerbos (Jip) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Wallerbosch (Sanne) Vrijdag Acro 1 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 16:30-17:30
Wallerbosch (Sem) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Walterbos (Ria) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Walterbos (Vince) Zaterdag Kleuters Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Weeik (Roos) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Wentink (Mees) Zaterdag Peuters 2 Sabine Kemkens Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Westerveld (Naomi) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Wiggers (Tessa) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Woertman (Trees) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Wolberink (Indy) Donderdag Springen Nathalie Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Wolberink (Indy) Vrijdag Acro 2 Mandy Stegeman Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:45
Wolberink (Indy) Zondagtraining Springen - - Zondag 13:00-15:30
Wolters (Anouk) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters (Anouk) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wolters (Anouk) Zondagtraining Turnen - - Zondag 13:00-15:30
Wolters (Bo) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Wolters (Coline) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Wolters (Maud) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Wopereis (Dani) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Zappeij (Julia) Vrijdag springgroep Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
klein Zeggelink (Benny) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Klein Zeggelink (Fenna) Vrijdag Meisjes 1 Sofie Reusen Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Zemann (Piet) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Groot Zevert (Floor) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Groot Zevert (Maud) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00

Reacties zijn gesloten.