Lesindeling seizoen 2015 / 2016

Onderstaand de lesindeling voor seizoen 2015 / 2016. Let op, 5 september doet Rap en Snel mee aan Samen DOEN in Groenlo waardoor sommige lestijden eenmalig iets gewijzigd worden!

Naam Les Leiding Locatie Tijd
Adema (Meve) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Arink (Daphne) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Arink (Daphne) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Arink (Daphne) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Arink (Monique) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
ten Arve (Louise) Zaterdag Peuters 2 Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Banning (Ellen) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
van Beckhoven (Lilli) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
van de Berg (Bram) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Beugel (Sanne) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Bilgic (Marin) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Blanken (Famke) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Bloem (Merel) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
te Bogt (Lotte) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
te Bogt (Renske) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Bonenkamp (Nils) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Bossink (Imke) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Bossink (Lieke) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
te Braak (Tieme) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
ter Braak (Tonnie) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
te Brake (Emma) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
te Brake (Emma) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
te Brake (Emma) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Groot Bramel (Roos) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Brandt (Else) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Breitner (Sophia) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Brinkerhof (Lente) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Brinkerhof (Lente) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Brinkerhof (Lente) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Brockotter (Petra) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Brockotter (Sem) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Brockotter (Sem) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Brockotter (Sem) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Brockotter (Sem) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Broshuis (Guusje) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Bruijl (Sophie) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Bruinsma (Yvonne) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Buitenhuis (Isa) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Buitenhuis (Isa) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Buiting (Linde) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Damman (Jip) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Damman (Lot) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
van Dijk (Ingrid) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
van Dijk (Lily) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
van Dijk (Lily) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
van Dijkhorst (Anny) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Elshof (Joyce) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Eulink (Iris) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Everink (Nina) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Frank (Roos) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Klein Gebbinck (Lis) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Klein Gebbinck (Lis) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Klein Gebbinck (Lis) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Gebbink (Celine) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Gebbink (Celine) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Gebbink (Celine) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Gebbink (Celine) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Gebbink (Norell) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Gebbink (Tess) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Gebbink (Tess) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Geessink (Ela) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Geessink (Harm) Zaterdag Peuters 2 Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Gelinck (Brin) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Gelinck (Eva) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Gemmink (Bianca) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Gerrits (Mayke) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Geurkink (Pien) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Giesen (Yfke) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Gockel (Katja) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Goossens (Meis) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Grave (Indy) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Greven (Jurre) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Groot Kormelink (Tonny) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Klein Gunnewiek (Noelle) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Klein Gunnewiek (Tijn) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Harbers (Fiep) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Heinsman (Juliette) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Hekelaar (Gerard) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Hemmink (Fenna) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Heutinck (Daniel) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Hoffman (Kaat) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Hoffman (Lieke) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Hoffman (Lieke) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Hofstra (Emma) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Hofstra (Emma) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Hofstra (Emma) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Hofstra (Sarah) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Hogenkamp (Jill) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Hogenkamp (Jill) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Hoitink (Gerry) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Hommelink (Jill) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Houben (Charly) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Huirne (Rieke) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Huirne (Rieke) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Huirne (Rieke) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Idink (Lienke) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Jans (Tessa) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Jans (Tessa) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Jans (Tessa) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Jans (Tessa) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Jans (Vera) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Jansen (Harrie) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Jansen (Julia) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Janssen (Noor) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Karnebeek (Marianne) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Kasteel (Nadine) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Kasteel (Nadine) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kleverwal (Sienna) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Kloeg (Koenti) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Knuth (Nienke) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Kok (Anouk) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Kok (Joy) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Kok (Marijn) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Kok (Meike) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Kok (Meike) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Kok (Meike) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Koldeweij (Kim) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Kolkman (Pien) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Koopmans (Twan) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
te Koppele (Steffi) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Koppelman (Fleur) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Koppelman (Floris) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Koppelman (Nika) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Korenromp (Fleur) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Kormelinck (Erna) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Krabbenborg (Karlijn) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Krabbenborg (Karlijn) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Krabbenborg (Karlijn) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Krabbenborg (Karlijn) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Krabbenborg (Linde) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Krabbenborg (Linde) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Kroekenstoel (Lenie) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Lamers (Fem) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Lammers (Roos) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Land (Hennie) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Langelaar (Mikai) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Lansink (Kyra) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Lebbink (Liv) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
van Leeuwen (Bram) Zaterdag Peuters 2 Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
van Lith (Ties) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Lutjenhuis (Hemmy) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Maarse (Marietje) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Markerink (Saar) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Meekes (Tess) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Meuleman (Yvonne) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Miggelbrink (Xenna) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Miggelbrink (Xenna) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Miggelbrink (Xenna) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Miggelbrink (Xenna) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Mousajeva (Hava) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Mulder (Marian) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Nales (Evi) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Niewhoff (Jill) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Niewhoff (Marit) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Nijenhuis (Eline) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Nijenhuis (Eline) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Nijenhuis (Eline) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Nijenhuis (Ilja) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Nijenhuis (Ilja) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Nijenhuis (Ilja) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Nijhof (Inez) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Nijhof (Inez) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Nijhuis (Marjolein) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Nijland (Lotte) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
van Oene (Jelle) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Ogretmenoglu (Eliz) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Ogretmenoglu (Lara) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Oldenkotte (Marcel) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Papen (Kim) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Papen (Valentijn Jonas) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Penterman (Paul) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Peters (Lotte) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Platter (Roos) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
Ponds (Eva) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Ponds (Iris) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Porskamp (Coot) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Porskamp (Coot) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Porskamp (Ruus) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Porskamp (Teus) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Raaben (Romy) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Raaben (Romy) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Raaben (Romy) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Raben (Maxime) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Raben (Maxime) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Raben (Maxime) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Reijerink (Britt) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Reijerink (Kim) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Reijrink (Merlijn) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Reijrink (Merlijn) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Reinders (Milou) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Reinders (Milou) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Reinders (Milou) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Repija (Shaya) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Repija (Shaya) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Repija (Shaya) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Ressing (Sjuul) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Reukers (Suze) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Reukers (Suze) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Robbe (Evi) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Roerdink (Do) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Roerdink (Ria) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Roes (Julia) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Rombout (Bloem) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Rombout (Bloem) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rombout (Bloem) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Rondeel (Babette) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Rondeel (Babette) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rondeel (Babette) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Rondeel (Maartje) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Rondeel (Maartje) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Rondeel (Maartje) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
de Rooij (Silver) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Rooks (Lucy) Samen Actief Melissa Baks Nieuwe zaal Marianum Woensdag 19:00-20:00
Rootinck (Esmee) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Rootinck (Linda) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Ros (Dietz) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Ros (Suze) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Ros (Suze) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Ros (Suze) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Ruikers (Guusje) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Ruikers (Onne) Zaterdag Peuters 2 Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
Ruikes (Marijke) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Rumathe (Liz) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Schonewille (Jasmijn) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Schukkink (Lisa) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schukkink (Lisa) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Schukkink (Lisa) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schukkink (Lisa) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Schuurmans (Kristel) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Schuurmans (Marlien) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Schuurmans (Marlien) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Schuurmans (Marlien) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schuurmans (Maud) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Schuurmans (Maud) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Schuurmans (Maud) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Schuurmans (Maud) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
Schuurmans (Sabine) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Schuurmans (Sabine) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Smit (Irsa) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Snoek (Rilana) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Snoek (Thirza) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Stoteler (Tijme) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Stoverink (Arend Jan) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Stoverink (Evert) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Strijker (Angela) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tanck (Elvy) Dinsdag Selectie Corine Pleiter Nieuwe zaal Marianum Dinsdag 18:00-20:00
Tanck (Elvy) Zaterdag Oudere Selectie Femke Goossens Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Tanck (Elvy) Zondagtraining Turnen Zondag 13:00-15:30
klein Tank (Ria) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Klein Tank (Tessa) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Tannemaat (Bart) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Tannemaat (Rick) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tekampe (Yannick) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Tenten (Siep) Zaterdag Kleuters Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 10:30-11:30
Terbraak (Ingmar) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Terbraak (Mirthe) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tilley (Robin) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Toebes (Fleur) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Toebes (Fleur) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
klein Tuente (Babet) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
klein Tuente (Noor) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Klein Tuente (Tess) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Tuinte (Britt) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Tuinte (Carmen) Vrijdag Meisjes 2 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 19:00-20:00
van Uem (Carlijn) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
te Veluwe (Lotte) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Verhey (Theo) Aangepast Jos te Koppel Buitenschans  Dinsdag 18:30-19:30
Vije (Loes) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Vogel (Eva) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Vos (Gerda) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Voshart (Milou) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Voshart (Noor) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
de Vries (Sake) Donderdag Jumping Boys Ilja Nijenhuis Nieuwe zaal Marianum Donderdag 17:00-18:00
Walhof (Berry) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Wallerbos (Nikki) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Walterbos (Ria) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Walterbos (Vince) Zaterdag Peuters 2 Marieke Eiting Ni-je Veste Wheme Zaterdag 09:45-10:30
van Wees (Stach) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Wesselink (Hans) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Wiggers (Tessa) Donderdag Springen Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 19:00-20:00
Wiggers (Tessa) Vrijdag Acro 1 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 17:15-18:15
Wiggers (Tessa) Zondagtraining Springen Zondag 13:00-15:30
Woertman (Trees) Maandag Dames Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 19:00-20:00
Wolberink (Indy) Donderdag springgroep Lisanne Klein Brinke Nieuwe zaal Marianum Donderdag 18:00-19:00
Wolberink (Indy) Vrijdag Acro 2 Miranda Schreuder Buitenschans  Vrijdag 18:15-20:15
Wolters (Anouk) Woensdag Selectie Joske Porskamp Nieuwe zaal Marianum Woensdag 17:30-19:00
Wolters (Anouk) Zaterdag Jonge Selectie Noelle Sporthal Den Elshof Zaterdag 09:00-12:00
Wolters (Coline) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Wolthaar (Jill) Zaterdag Meisjes 3 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 11:00-12:00
Wouters (Mies) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Wouters (Nika) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
Wullings (Courtney) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00
klein Zeggelink (Benny) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Klein Zeggelink (Fenna) Zaterdag Meisjes 1 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 09:00-10:00
Klein Zeggelink (Lenn) Vrijdag Jongens Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 17:00-18:00
Zemann (Piet) Maandag Heren Jos te Koppel Nieuwe zaal Marianum Maandag 20:00-21:00
Groot Zevert (Floor) Vrijdag Meisjes 1 Birte Kleine Nieuwe zaal Marianum Vrijdag 18:00-19:00
Groot Zevert (Maud) Zaterdag Meisjes 2 Carmen Nijland Nieuwe zaal Marianum Zaterdag 10:00-11:00

Reacties zijn gesloten.