Indeling deelnemers Clubkampioenschap 2016

8.00 Alle leiding, hulpleiding en hulpverleners aanwezig voor gezamenlijk opbouwen

8.15 uur: Aanvang deelnemers wedstrijd 1 (recreatief en springgroep Jeugd)
8.30 uur: Warming-up deelnemers wedstrijd 1
Ronde 1: 9.00 – 9.20
Prijsuitreiking: ± 10.30 uur

Wedstrijd 1: Recreatief

P instap
Fenna klein Zeggelink Thirza Snoek
Fem Lamers Jet Geurkink
Ela Geessink Coline Wolters
Maud Wolters Irsa Smit
Rilana Snoek Charlene Nijland
Loes Vije Kim Reijerink
Imke Bossink Silver de Rooij
Jasmijn Koehorst Femke Wallerbos
Norell Gebbink Jill Hommelink
Maud Janssen Liv Lebbink
Diede Grootholt Guusje Broshuis
Isa Kruip Nienke Knuth
Floor Groot Zevert Nina Everink
Lot Nijhuis Lieke Bossink
Isabel Papen
Pupillen
Instap Fem Sprenkeler
Lot Rumathe Marijn Kok
Jasmijn Schonewille Liz Rumathe
Esmee Rootinck Lotte Peters
Maud Groot Zevert Pien Geurkink
Eva Ponds Sophie Bruijl

Springgroep Jeugd

Groep 1
Koenti Kloeg Dirk Nales
Evi Nales Kristel Schuurmans
Marijn Kok Indy Wolberink
Fem Sprenkeler Lieke Hoffman
Liz Beugel
Indy Grave Groep 3
Isa Harbers
Groep 2 Iris Ponds
Rick Tannemaat Angela Strijker
Mike Krabbenborg Linda Rootink
Kim Koldeweij

9.45 Aanvang deelneemsters wedstrijd 2 (springgroep junior en turnen voorgeschreven)

10.00 Warming up
Ronde 1: 10.50 – 11.10
Prijsuitreiking: ± 13.05 uur

Wedstrijd 2: springgroep junior

Groep 1
Suze Reukers Tessa Wiggers
Fleur Toebes Sabine Schuurmans
Pien Kolkman Linde Krabbenborg
Tess Gebbink
Britt Reijerink Groep 3
Daphne Arink
Groep 2 Inez Nijhof
Milou Voshart Emma Te Brake
Twan Koopmans

Wedstrijd 2: Turnen dames keuze oefenstof

Groep 1 (Baan 1)
Anouk Wolters Pupil 1-D1
Nadine Kasteel Pupil 1-D2
Milou Reinders Pupil 1-D2
Tess kl Tuente Pupil 1-D2
Noor Janssen Pupil 1-D2
Groep 2 (Baan 1)
Emma Hofstra Instap-D1
Maartje Rondeel Instap-D2
Robin Tilley Instap-D2
Eva Vogel Instap-D2
Sjuul Ressing P. instap-D2
Coot Porskamp P.p. instap-D2
Groep 3
Sem Brockotter Jeugd 1-D1
Elvy Tanck Jeugd 1-D2
Lente Brinkerhof Jeugd 1-D2
Celine Gebbink Jeugd 1-D2
Groep 4
Lisa van Dillen Pupil 2-D2
Bloem Rombout Pupil 2-D2
Babette Rondeel Pupil 2-D2
Xenna Miggelbrink Pupil 2-D1
Maud Schuurmans Pupil 2-D1

Wedstrijd 2: Acrogym C/D niveau

Ronde Naam Niveau
1
2
3
4
5 Vera, Tessa en Lily (Balans) C/D-Niveau
5 Vera, Tessa en Lily (Tempo) C/D-Niveau

12.35 Aanvang deelneemsters wedstrijd 3 (turnen keuze en acro)

12.50 Warming up
Ronde 1: 13.25 – 13.45
GEZAMENLIJK OPRUIMEN
Prijsuitreiking: ± 16.15 uur

Wedstrijd 3: Turnen dames keuze oefenstof

Groep 1
Rieke Huirne Supplement C
Karlijn Krabbenborg Supplement C (Als 1e op sprong)
Romy Raaben Supplement D
Tessa Jans Supplement D
Lisa Schukkink Supplement D
Groep 2
Meike Kok Supplement D
Isa Buitenhuis Supplement E
Marlien Schuurmans Supplement E
Maxime Raben Supplement F
Lily van Dijk Supplement F

Wedstrijd 3: Acrogym C/D/E niveau

Ronde Naam Niveau
1 Noëlle en Maud C/D-Niveau
1 Karlijn, Marlien en Robin Damesgroep E-Niveau
1 Maxime, Anouk en Milou Damesgroep E-Niveau
2 Sem, Lieke en Noor Damesgroep E-Niveau
2 Eline, Iris en Celine Damesgroep E-Niveau
2 Ilja, Merlijn en Indy Damesgroep E-Niveau
3 Lotte en Sanne Damespaar E-Niveau
3 Kyra en Coot Damespaar E-Niveau
4 Marjolein en Emma Damespaar E-Niveau
5 Lisa en Xenna Damespaar E-Niveau

Reacties zijn gesloten.